name | autoweek.cz

Nová Astra se vzhledem XS

Nová Astra se vzhledem XS

22.07.2022 | Vladimír Rybecký | Aktuality

Fanouškům tuningu je jméno XS známé. Specialisté firmy XS proměňují vozy ve speciální jednorázově nabízené verze, Nejnověji se podívali na nový Opel Astra. Hybridní verze zazáří jako show car v typickém vzhledu Opelu Motorsport.
Opel a XS předvedou atraktivní podobu nové generace kompaktního vozu Opel Astra během akce XS Carnight 20 Years XSCN 29. a 30. července 2022 na olympijském stadionu v Berlíně. Poté 17. září při XS Carnight u Wörthersee v Rakousku bude Opel s unikátní Astrou také jako partner.
 
Vytříbený pětidveřový vůz samozřejmě přichází s nejvyšší výbavou Ultimate včetně specialit, jako jsou plně digitální Pure Panel Cockpit, světlomety Intelli-Lux LED Pixel nebo sportovní sedadla pro řidiče i spolujezdce. Jinak bíle lakovaná Astra s černou střechou disponuje navíc výbavou High Gloss Black.
 
Kromě úprav vzhledu tuneři Astru vybavili také vzduchovým podvozkem Grinds s originálními tlumiči a výškovými senzory od Carstyle me. K dispozici jsou také 20“ kovaná kola od RVNT Forged. Tým XS zapracoval i na náraznících - odstranil základ pro připevnění SPZ a ta nyní drží díky magnetům připevněným k nárazníku. A o zbytek se starají nálepky ve stylu Opelu Motorsport inspirované legendárním Opelem Manta 400.