name | autoweek.cz

Opel připravuje další „čtyřiadvacetihodinovku“

Opel připravuje další „čtyřiadvacetihodinovku“

12.05.2023 | | Tiskové zprávy

Od pátku 19. 5. 2023 do soboty 20. 5. 2023 budou vozy Opel v prodeji za neopakovatelné ceny.

Tradiční prodejní kampaň Opel 24 hodin poskytuje zájemcům jedinečnou šanci pořídit si jakýkoli nový vůz značky za neopakovatelně zvýhodněné ceny.

 

Letošní akce Opel 24 hodin přináší nejenom mimořádně výhodné ceny, ale také další benefity, jako jsou prodloužená pětiletá záruka a služba Opel asistence na 5 let zdarma nebo vybrané originální příslušenství Opel se slevou až 40 %.

 

Letošní „čtyřiadvacetihodinovka“ Opel 24 hodin startuje v pátek 19. 5. 2023 a zákazníci si budou vybrat ze široké nabídky cenově zvýhodněných skladových vozů, kterou jsou okamžitě k dispozici. Akce není omezena ničím jiným než časem a počtem vozů v nabídce.

 

Do kampaně Opel 24 hodin je zařazeno téměř 1100 skladových vozů! Zájemci si mohou vybrat prakticky jakýkoli vůz značky Opel – od malé Corsy (v dubnu nejprodávanější automobil na německém trhu) přes kompaktní Astru (německé Auto roku) a dvojici kompaktních SUV Crossland/Mokka až po SUV Grandland s vrcholem zvýhodněné nabídky v nedávno představené špičkové verzi Grandland GSe s pohonem všech kol. Ve zvýhodněné nabídce nechybějí ani užitkové vozy Combo a Movano.

 

Veškeré detaily časově omezené nabídky zvýhodněných vozů akce Opel 24 hodin lze najít na stránkách www.opel24hodin.cz, kde si zájemci mohou už v předstihu a z klidu domova prohlédnout nejenom nabídku vozů a jejich akční ceny, ale dokonce si preferovaný model rezervovat.