name | autoweek.cz

Osram TYREinflate 4000

Osram TYREinflate 4000

24.05.2024 | | Autoservis

Kompaktní pomocník pro snadné huštění pneumatik.

Společnost Osram rozšířila rodinu kompresorů o produkt TYREinflate 4000. Tento akumulátorový kompresor se hodí nejenom na huštění pneumatik, ale je ideální také pro kempování, výlety a každodenní použití v garáži i na cestách.

 

Bezdrátové pohodlí a rychlé nafouknutí: TYREinflate 4000 umožňuje nafouknutí pneumatik s maximálním komfortem bez kabelů. Díky výkonné Li-Ion baterii zvládne kompresor nafouknout zcela prázdnou 13“ pneumatiku na 2,4 bar za 3,5 minuty, u 15“ pneumatiky to je za 6 minut.

 

Inteligentní funkce pro precizní huštění: Kompresor je vybaven funkcí automatického zastavení, která zajistí, že pneumatika nebude přehuštěna. Paměťové nastavení umožňuje uložit si požadovaný tlak pro až 4 vozidla/předměty.

 

Jasná viditelnost i za zhoršených podmínek: Podsvícený LED displej a integrované LED světlo usnadňují sledování nastavení tlaku a zajišťují dostatečné osvětlení pracovní plochy i za tmy, šera nebo v mlze.

 

Univerzální použití a praktické příslušenství: Součástí balení kompresoru jsou 3 adaptéry pro ventilky jízdních kol a nafukovací předměty, úložné pouzdro a 12 V DC kabel pro napájení v případě vybití akumulátoru. Promyšlené detaily, jako je úložný prostor s přístupem k nabíjecímu kabelu a místo pro uložení příslušenství, zajišťují maximální praktičnost a pohodlí.

 

Další přednosti TYREinflate 4000:

- Snadné použití bez nutnosti kabelového připojení k vozidlu

- Extra dlouhý kabel pro pohodlné nabíjení na cestách

- Možnost použití kdykoli a kdekoli

- Možnost přesného dofouknutí i uvolnění přebytečného tlaku v pneumatikách

- Kompaktní rozměry a nízká hmotnost pro snadné přenášení

 

TYREinflate 4000 je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí mít po ruce kompaktního a spolehlivého pomocníka pro snadné a rychlé huštění pneumatik. Ať už se chystáte na výlet autem, na kolo nebo jen potřebujete dofouknout míč, TYREinflate 4000 vám usnadní práci a ušetří čas.

Funkce: Automatické zastavení, paměťové nastavení tlaku, podsvícený LED displej, integrované LED světlo, 3 adaptéry, úložné pouzdro, 12V DC kabel, upouštěcí ventil

Výhody: Snadné, přehledné a univerzální použití, rychlé bezdrátové nafouknutí, inteligentní funkce, praktické příslušenství

Záruka: 2 roky