name | autoweek.cz

Pozvánka na Automobilové klenoty 2024

Pozvánka na Automobilové klenoty 2024

20.04.2024 | Vladimír Rybecký | Aktuality

Poslední dubnovou sobotu, tedy 27. dubna, se v Galerii Golf Hostivař uskuteční se uskuteční 4. ročník akce Automobilové klenoty.

Akce Automobilové klenoty se bude konat v sobotu 27. dubna 2024 od 10 do 17 hodin v areálu Galerie Golf Hostivař v Praze. Automobilové klenoty jsou jedinečnou přehlídkou a soutěží historických vozidel. Auta jsou do přehlídky pečlivě vybírána a diváci tak mají jistotu, že uvidí jen ta nejkvalitnější a nejunikátnější vozidla. Každý návštěvník bude mít možnost hlasovat pro nejkrásnější klenot soutěže. Vyhlášení vítězů proběhne od 15 hodin v rámci tradičního slavnostního defilé vozidel.

 

Letošní čtvrtý ročník bude vylepšen otevřením samotné galerie veřejnosti. Návštěvníci akce budou mít možnost vidět díla Stanislava Kolíbala, Davida Černého, Jaroslava Chramosty, Lukáše Raise a dalších umělců v největší galerii pod širým nebem v republice. Exponáty naleznete přímo venku na golfovém hřišti. Kromě kulturního zážitku si tak budete moct vychutnat příjemnou procházku po hřišti, skvělou atmosféru a doufejme, že i sluníčko.

 

Galerie nabízí 30 uměleckých děl. Projekt vznikl z myšlenky architekta Petra Koláře, který se pomocí umění snaží na Golfu Hostivař vytvořit komplexní místo nabízející sportovní aktivity a relax v jednom. Některá díla jsou umístěna trvale, jiná zase po čase putují dál. Důležitou součástí galerijní koncepce je představovat nejen tvorbu renomovaných umělců, ale dát příležitost a prostor i začínajícím autorům.

 

Součástí akce bude i doprovodný program v podobě hudebního vystoupení skupiny Hot Wings a samozřejmě bude připraveno i občerstvení včetně cukrárny.

 

Galerie Golf Hostivař je v ulici U Golfu 565 v Praze 10.

 

Další informace: www.automobiloveklenoty.cz a www.galeriegolfhostivar.cz