name | autoweek.cz

Pozvánka na Den Kaden do výroby modelů

Pozvánka na Den Kaden do výroby modelů

04.05.2023 | | Tiskové zprávy

Přijďte se podívat, jak vznikají precizní sběratelské modely na Den Kaden.

V sobotu 17. června se již podruhé veřejnosti otevřou brány české firmy Kaden, která ve východočeském Novém Hrádku vyrábí dokonalé kovové modely vozů tradičních značek. Seznámíte se s tím, jak sběrateli oceňované modely vznikají, kolik precizní práce se za nimi skrývá a jaké technologie firma Kaden při jejich výrobě používá.

Den Kaden je primárně určen sběratelům modelů legendární značky Tatra. Pro ně je připraven i unikátní číslovaný model tahače, který je možné předobjednat pouze do 7. května. Tahač si můžete vyzvednout osobně přímo při Dni Kaden nebo si jej nechat doručit až domů.

Podrobnější informace o programu budou již brzy uveřejněny na www.kaden.cz.

Ideálním dárkem pro všechny velké kluky – sběratele, modeláře a fanoušky značky Tatra je stavebnice vozu Tatra 815 4x4 SÚS od firmy Kaden. Všech 120 dílů stavebnice je tak naprosto dokonalých, nechybí ani ty nejmenší detaily. Stavebnice je v měřítku 1:43 a velikost finálního modelu je 170 mm x 70 mm x 80 mm. Balení obsahuje 120 nebarvených plastových i kovových dílů, například celý podvozek, kabinu a k tomu sklápěcí resinovou korbu. Potřebujete jen lepidlo a barvy dle vlastního uvážení. Stavebnici je vyrobena kompletně v České republice.