name | autoweek.cz

Přístrojová deska studie Vision 7S

Přístrojová deska studie Vision 7S

16.08.2022 | Vladimír Rybecký | Aktuality

Škoda Auto nabízí další pohled do interiéru sedmimístné studie Vision 7S. Nová skica ukazuje volně stojící centrální poprvé ve voze Škoda vertikálně otočený dotykový displej a volant se zploštělou horní a spodní částí. Světová premiéra studie Vision 7S se uskuteční 30. srpna.

Škoda Auto představuje další skicu interiéru studie Vision 7S. Minimalistický interiér čistě elektricky poháněného sedmimístného automobilu se vyznačuje vysokou funkčností a intuitivním ovládáním. Studie Vision 7S současně je první ukázkou nového designového jazyka.

 

První skica interiéru studie ukázala minimalisticky laděný interiér a prostor až pro sedm osob ve třech řadách sedadel. Nová skica ukazuje symetrický design. Široká přístrojová deska zasahuje až ke dveřím. Uprostřed se nachází velká volně stojící dotyková obrazovka, která je poprvé ve voze značky Škoda otočena vertikálně.

 

Nový volant má inovativní design s vertikálními paprsky a zploštělou horní a spodní částí, což řidiči zajišťuje nerušený výhled na přístrojový panel. Pod centrálním displejem je středová konzole se třemi velkými otočnými ovladači s haptickou odezvou. Ty, spolu se dvěma velkými tlačítky umístěnými pod nimi a rolovacím kolečkem, tvoří dotykový ovládací panel. Pod ním se nacházejí přihrádky pro chytré telefony.

 

Světová premiéra studie Vision 7S se uskuteční 30. srpna.