name | autoweek.cz

Škoda Auto dodá 371 vozů Fabia České poště

Škoda Auto dodá 371 vozů Fabia České poště

19.09.2023 | | Tiskové zprávy

Škoda vyhrála výběrové řízení a zmodernizuje vozový park státního podniku Česká pošta. Následující tři roky bude v poštovním provozu sloužit 371 automobilů Fabia Style 1,0 TSI.

Škoda Auto dodá státnímu podniku Česká pošta 371 vozů Fabia Style 1,0 TSI. Budou provozovány formou operativního leasingu s dobou pronájmu 3 roky a průměrným ročním nájezdem 25 000 km. Výběrové řízení, které Česká pošta vyhlásila s cílem doplnit a zmodernizovat svůj vozový park, vyhrála společnost Drivalia Lease.

 

Součástí poskytovaných služeb jsou kompletní pojištění včetně pojištění skel a úrazu, nadstandardní asistenční služby, běžná údržba, dodání a výměna sezonních pneumatik, přistavení náhradního vozidla v případě poruchy nebo nehody, pick-up servis i další činnosti spojené s provozem flotily.

 

Slavnostní předání prvních 300 vozů Škoda Fabia proběhlo u autorizovaného prodejce vozů Škoda Přerost a Švorc. Zúčastnili se ho vedoucí českého zastoupení Škoda Auto Česká republika Jiří Maláček, generální ředitel společnosti Drivalia Lease Czech Republic Martin Brix a Jiří Forman z České pošty.

 

Nejnovější dodávka vozů Škoda pro potřeby České pošty je pokračováním dlouhé a oboustranně prospěšné spolupráce mezi společností Škoda Auto a státními organizacemi v České republice.