name | autoweek.cz

Škoda Auto naznačuje podobu čtvrté generace Superbu

Škoda Auto naznačuje podobu čtvrté generace Superbu

25.10.2023 | Vladimír Rybecký | Nové modely

Vrcholný model značky Škoda se spalovacími motory Superb přichází se znaky nového designového jazyka Modern Solid. Světová premiéra modelu Superb bude vysílána živě 2. listopadu v 19:00.

Víc než týden před světovou premiérou čtvrté generace modelu Superb zveřejnila Škoda Auto kresby exteriéru svého vrcholného modelu se spalovacími motory. Nová podoba nese znaky nového designového jazyka Modern Solid. Mezi hlavní designové prvky patří vylepšené Matrix-LED přední světlomety a zadní světla s krystalickými prvky. Nový designový jazyk Modern Solid ukazuje odhodlání automobilky rozvíjet svou designovou filozofii a současně zůstat věrná známým hodnotám značky jako jsou praktičnost a prostornost.

 

Ještě delší a vyšší čtvrtá generace modelu Superb nyní přichází s vylepšenými aerodynamickými vlastnostmi. Zvětšil se prostor nad hlavou pro cestující i objem zavazadlového prostoru. Nový design předních světlometů se vyznačuje ostřejším tvarem a krystalickými detaily.

 

Světová premiéra bude vysílána živě prostřednictvím platformy Škoda Storyboard a YouTube kanálu Škoda 2. listopadu 2023 v 19:00 SEČ.