name | autoweek.cz

Slevy stisknutím tlačítka

Slevy stisknutím tlačítka

25.08.2023 | | Tiskové zprávy

Aplikace Nabídky v Infotainmentu vozů Škoda přináší rozšířenou nabídku zvýhodněných produktů. Služba umožňuje vybírat si přímo ve voze slevy a speciální nabídky, které lze uplatnit na čerpacích stanicích, v restauracích, hotelech nebo v prodejnách a také v e-shopu Škoda Auto.

Škoda Auto rozšiřuje svou službu Nabídky v Infotainmentu vozů Škoda. Tato bezplatná aplikace je v současnosti dostupná již na osmi trzích a umožňuje přístup ke slevám u více než 100 položek. Slevy lze získat přímo z vozu uživatele a zahrnují občerstvení a stravování, cestování či sezonní akce na vybraný sortiment e-shopu Škoda Auto. Ve své nejnovější verzi aplikace nabízí víc typů nabídek a slev, které mohou být časově omezené.

 

Široká škála slevových akcí bezplatně v osmi zemích

Pokud používáte vůz značky Škoda, stačí jen několik kliknutí, abyste získali šálek kávy zdarma či řadu dalších služeb a produktů za zvýhodněné ceny. Aplikace Nabídky na displeji Infotainmentu na vyžádání zobrazí zlevněné produkty dostupné v dané zemi, regionu či v místech, kterými vůz projíždí, a umožní k nim uživateli přístup.

 

Aplikace je bezplatně dostupná u modelů Fabia, Scala, Kamiq, Octavia, Karoq, Superb a Kodiaq vybavených nejnovější generací Infotainment systémů Amundsen či Columbus, případně Bolero s navigací. Aplikace Nabídky je nyní dostupná v České republice, na Slovensku, v Německu, Polsku, Rakousku a ve Spojeném království, a nejnověji také ve Španělsku a Finsku.

 

Intuitivní ovládání a snadné využití akčních nabídek

Majitelé mohou aplikaci Nabídky vyvolat kliknutím na ikonku se symbolem procenta. Jakmile si uživatelé vyberou konkrétní nabídku, mohou se pomocí QR kódu dostat na webovou stránku partnera nebo si zobrazit slevový kód. Nabídky mohou využít také uživatelé, kteří nemají ve voze svůj profil, například proto, že si vůz pronajímají a nemají aplikaci MyŠkoda Essentials.

 

Občerstvení, turistické služby, zápůjčky vozu

Nejnovější verze aplikace nabízí zvýhodněné nákupní ceny u více než 100 položek z oblastí občerstvení a stravování, cestování, péče o vůz a služeb. Dostupné nabídky jsou od externích partnerů a společností nebo přímo od Škoda Auto. Firemní e-shop nabízí sezonní zvýhodněné ceny na vybrané příslušenství či dárkové předměty.

 

V letošním roce lze využít i lokalizované nabídky vybraných autorizovaných partnerů Škoda, kteří nabízejí například čištění klimatizace za akční ceny či zapůjčení příslušenství. Turistická vstupenka Prague Visitor Pass, kterou je jinak nutné zakoupit  v informačním centru, je pro návštěvníky české metropole k dispozici s 10% slevou. Díky aplikaci Nabídky si nyní mohou uživatelé vozů Škoda v České republice a na Slovensku zapůjčit elektromobil Enyaq za zvýhodněnou cenu a vyzkoušet si ho během víkendového výletu.