name | autoweek.cz

Služba Das RentAuto

Služba Das RentAuto

17.08.2016 | Vladimír Rybecký | Tiskové zprávy

Originální půjčovna užitkových vozů Das RentAuto funguje ve všech krajích České republiky. O vůz je možné zažádat u 28 prodejců Volkswagen Užitkové vozy.
Že je služba Das RentAuto oblíbená dokazuje 1019 uzavřených zápůjčních smluv od ledna do konce června letošního roku, celkem na 4776 dnů. Průměrná délka zapůjčení je tak 4,7 dne. Největší zájem je o model Caravelle, který využívají klienti na delší pobyty, spíše na jednotlivé dny si pak půjčují stěhovací Crafter.
 
Dovolená s partou přátel pohodlně a levně

Stále větší oblibě se mezi Čechy těší jet na dovolenou vlastním autem. Co však dělat, když se rozhodne cestovat parta lidí či více rodin a vlastní auto nestačí? Ideálním řešením je půjčit si vícemístné vozidlo a cestovat pohodlně, bezpečně a za přijatelnou cenu. Stejně tak mohou lidé využít originální půjčovnu užitkových vozů Volkswagen ke stěhování.
 
 „Všechny vozy jsou staré maximálně sedm měsíců a splňují ty nejpřísnější bezpečnostní požadavky. Součástí služby je pojištění s jednoprocentní spoluúčastí. Koncepce variabilního interiéru, který může být několika pohyby proměněn, zaručuje, že se Volkswagen Caravelle osvědčí za nejrůznějších podmínek. Je s 1897 zapůjčenými dny nejpůjčovanějším vozem,“ říká Lukáš Cankař z Volkswagen Financial Services, která Das RentAuto financuje a přímo tak spolupracuje na službě se značkou Volkswagen Užitkové vozy.
 
Volkswagen Caravelle lze půjčit za 1800 Kč na den, při půjčení na více než 7 dnů vyjde půjčovné na 1300 Kč za den. Alternativou je i užitkový Volkswagen Transporter Kombi, který nabízí 9 míst k sezení a navíc velký úložný prostor. Půjčit si ho lze za 1600 Kč na den, v případě zápůjčky delší než 7 dnů vyjde půjčovné na 1200 Kč za den.
 
Stěhování bez starostí
Službu Das RentAuto mohou využít ti, kteří se také potřebují rychle přestěhovat či odvézt větší náklad. Půjčení „stěhováku“ Crafter vyjde na 1700 Kč na den, v případě delší zápůjčky na 1200 Kč za den.
 
„Velký úložný prostor nabízí skříňový Crafter. Díky velkým křídlovým dveřím a nejširším posuvným dveřím ve své třídě dokážete naložit až 16 m3 rychle a snadno. Součástí promyšleného systému upevnění je například řada sériových a volitelných upínacích možností, díky kterým zůstane vše bezpečně na svém místě,“ popisuje užitkový vůz Cankař.