name | autoweek.cz

Volkswagen otvírá půjčovnu elektromobilů ID. for all

Volkswagen otvírá půjčovnu elektromobilů ID. for all

21.09.2023 | Vladimír Rybecký | Aktuality

Firmy, podnikatelé i fyzické osoby si mohou zapůjčit elektromobil z rodiny ID. Vozový park půjčovny nabízí nové ID.3, SUV ID.4 a SUV kupé ID.5. Zájemci si mohou elektromobil rezervovat on-line.

Značka Volkswagen osobní vozy nabízí elektromobilitu pro všechny v rámci svého nového projektu půjčovny elektromobilů ID. for all. Zájemci si mohou půjčit a otestovat elektromobil ID.3, ID.4 nebo ID.5 včetně sportovních verzí GTX na dva dny, týden nebo až 30 dnů za mimořádně výhodných podmínek. Nájemné začíná již od 899 Kč/den. Záměrem projektu ID. for all je usnadnit zákazníkům rozhodování a poskytnout jim možnost vyzkoušet si elektromobilitu na vlastní kůži.

 

Půjčovna elektromobilů ID. for all umožní všem zájemcům získat zkušenosti s elektromobilitou z první ruky. Vozový park zahrnuje především nové modely ID.3 (dojezd 426 km/Pro resp. 556 km/Pro S), SUV ID.4 (dojezd až 526 km) a SUV kupé ID.5 (dojezd 474 až 545 km). Tyto elektromobily si lze vypůjčit za 999 Kč/den na 2 až 7 dnů nebo za 899 Kč/den při době pronájmu v rozsahu od 8 do 30 dnů. Celková cena pronájmu zahrnuje také 499 Kč za mytí a čištění a případně i 7 Kč za každý kilometr ujetý nad sjednaný limit. Fanoušci sportovní jízdy se mohou seznámit s modely ID.4 GTX (dojezd až 495 km) a ID.5 GTX (dojezd 457 až 521 km), pro něž platí stejné podmínky s výjimkou půjčovného, které je u nich stanoveno na 1999 Kč (2 až 7 dnů), resp. 1499 Kč za den (8 až 30 dnů).

 

„Těší mě, že můžeme našim zákazníkům nabídnout další bezkonkurenční službu – novou půjčovnu vozů ID. Naším novým projektem na podporu elektromobility se snažíme vycházet vstříc všem zájemcům o elektromobilitu a dát jim dostatek času a možností, aby si mohli provoz elektromobilu vyzkoušet ve svých vlastních podmínkách. Primárně očekáváme zájem malých i velkých firem a podnikatelů, ale naše nová půjčovna vozů ID. je tu pro všechny, tedy i pro fyzické osoby,“ říká Jakub Šebesta, vedoucí divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika.