name | autoweek.cz

Panamera v ulicích Prahy

Panamera v ulicích Prahy

02.01.2017 | Vladimír Rybecký | Aktuality

Martin Trenkler je slovenský fotograf, který získal věhlas především svým působením při velkých cenách formule 1. V předvánoční době pro Porsche Inter Auto CZ exkluzivně nafotografoval nové Porsche Panamera 4S Diesel.
Martin Trenkler je mimo jiné prvním oficiálním slovenským fotografem závodů formule 1. V ulicích Prahy exkluzivně pro společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradního dovozce vozů Porsche do České republiky, nafotografoval nový model Porsche Panamera 4S Diesel. Nový sportovní sedan Trenkler zvěčnil v  historickém centru Prahy, a to nejen u Pražského hradu, na Malé Straně či během adventních trhů na Staroměstském náměstí, ale také na Náplavce a u Strahovského stadionu.
 
Nově vyvinutá druhá generace Panamery byla představena v létě roku 2016. V prodeji jsou čtyři verze s pohonem všech kol Panamera 4S, Panamera 4S Diesel (310 kW/422 k), Panamera 4 E-Hybrid a Panamera Turbo. Díky nejnovějším verzím, včetně plug-in hybridní, a modelům Executive tvoří nabídku modelové řady Panamera celkem deset různých modelů s výkony od 243 do 404 kW (330 do 550 k).