name | autoweek.cz

Aktuality

 • autoweek.cz - Je libo něco ostřejšího?

  17.03.2023 - Je libo něco ostřejšího?

  Stačí pár zatáček na okruhu v Sosnové a hned je jasné, že vás nové Subaru BRZ v žádném případě nezklame. Je to skutečně hravý sportovní vůz s parádním odšťuchem a neméně působivým designem.

 • autoweek.cz - Zákon EU o kritických surovinách

  17.03.2023 - Zákon EU o kritických surovinách

  Evropská komise představila strategii, která má zajistit, aby evropský průmysl mohl konkurovat Spojeným státům a Číně při výrobě čistých technologických produktů a v přístupu k surovinám potřebným pro ekologický přechod. EU chce vyrábět 40 % zařízení pro „čisté“ projekty.

 • autoweek.cz - Porsche potvrzuje elektrický Cayenne

  17.03.2023 - Porsche potvrzuje elektrický Cayenne

  Automobilka Porsche oficiálně potvrdila plány na plně elektrické SUV Cayenne. Vedle dál vyvíjených plug-in hybridů má přijít také elektricky poháněný crossover umístěný ještě nad Cayennem jako nový vrcholný model značky.

 • autoweek.cz - Škoda Elroq iV bude z Mladé Boleslavi

  16.03.2023 - Škoda Elroq iV bude z Mladé Boleslavi

  Škoda Auto letos představí nové generace modelů Kodiaq a Superb s inovovaným plug-in hybridním pohonem. V rámci elektrifikace připravuje tři nové modely, ale o místě výroby dvou z nich se teprve rozhodne. Společnost Škoda Auto má velké plány zahrnující rozvoj výroby v Asii.

 • autoweek.cz - Významná akvizice Czechoslovak Group

  16.03.2023 - Významná akvizice Czechoslovak Group

  CSG vstupuje do segmentu bezemisní dopravy a samořiditelných vozidel. Stala se největším akcionářem francouzské společnosti Gaussin.

 • autoweek.cz - Kia předvedla EV9 před globální premiérou

  16.03.2023 - Kia předvedla EV9 před globální premiérou

  Kia zveřejnila první oficiální fotografie modelu EV9. Světová premiéra velkého elektrického SUV, založeného na platformě Electric Global Modular Platform (E-GMP), se uskuteční koncem března.


«    2 / 385    »