name | autoweek.cz

Aktuality

 • autoweek.cz - Opel do Frankfurtu s optimismem

  05.09.2009 - Opel do Frankfurtu s optimismem

  Automobilka Opel (a spolu s ní i její britský sourozenec Vauxhall) čelí nejistotě, jak bude vypadat její budoucnost. Aby tato budoucnost byla co nejlepší, bez ohledu na to, kdo se nakonec stane jejím majitelem, usilovně se pracuje na přípravě nových modelů. Doklad o tom přinese i autosalon ve Frankfurtu.

 • autoweek.cz - Hyundai vystaví miniaturní hybrid

  04.09.2009 - Hyundai vystaví miniaturní hybrid

  Korejská automobilka Hyundai v posledních měsících hýří aktivitou. Šrotovací prémie ji během léta vynesly na neuvěřitelné první místo v prodeji ve Velké Británii a přinesly jí i obrovský nárůst prodeje ve Spojených státech. Nadcházející autosalon ve Frankfurtu navíc ukáže, jak je také aktivní v přípravě na budoucí roky. Viceprezident Hyundaie Europe Allan Rushforth totiž slibuje neméně než devět nových modelů představených během 13 měsíců počínaje říjnem 2010.

 • autoweek.cz - Seat Exeo ST na český trh

  03.09.2009 - Seat Exeo ST na český trh

  S modelovou řadou Exeo Seat vstoupil mezi vozy střední resp. vyšší střední třídy. Velmi důležitý je tento model i tím, že rozšiřuje možnosti oslovování fleetových zákazníků, protože právě ti představují významnou část kupujících vozů tohoto typu. Tyto ambice ještě umocňuje nově přicházející verze kombi Exeo ST (Sports Tourer). Její představení pro český trh se odehrálo v reprezentační prodejně IVG v Praze.

 • autoweek.cz - Nástupce Hyundaie Sonata se odhalil

  03.09.2009 - Nástupce Hyundaie Sonata se odhalil

  V době, kdy se Hyundai snaží poutat pozornost k připravované premiéře nového SUV s novým jménem iX35 na veřejnost nedopatřením pronikly záběry další významné novinky, připravované k představení až v příštím roce. Nová generace sedanu vyšší střední třídy Sonata slibuje proměnu do elegance.

 • autoweek.cz - Automobilová posedlost libyjského vůdce

  03.09.2009 - Automobilová posedlost libyjského vůdce

  V rámci týdenních oslav 40 let od chvíle, kdy se libyjský vůdce plukovník Muammar Kaddáfí chopil vojenským převratem moci, se v Tripolisu uskutečnilo setkání hlav států Organizace africké jednoty. Kaddáfí se jim na závěr setkání pochlubil automobilem, jenž údajně sám navrhl. Kaddáfího zájem o auta je ale dlouhodobý.

 • 01.09.2009 - Světová premiéra Lexusu LF-Ch

  Mezi novinkami, které letos představí japonská značka Lexus na frankfurtském autosalonu, bude zejména koncept prémiového kompaktu LF-Ch s hybridním pohonem.


«    366 / 368    »