čin open air 2017 | Aktuality | autoweek.cz

ČIN Open Air 2017

ČIN Open Air 2017

02.09.2017 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Sdružení Česká inovace na neformálním setkání ČIN Open Air 2017 představilo zajímavé technologické firmy z České republiky a inspirativní příběhy. Společnost CV Tech zde poprvé v České republice představila elektromobil StreetScooter a k vidění byl i plovoucí mikrobus Enjoy Sprinter.
Sdružení Česká inovace se vrací k činnosti. V prostoru Expo 58 v Letenských sadech v Praze představilo vývojové aktivity, které probíhají přímo v České republice.
 
Nejprve společně sdružení Česká inovace a společnost CV Tech uspořádaly neformální setkání, kde byl poprvé v České republice oficiálně představen elektrovůz StreetScooter.
 
Během následující akce Česká inovace představila své klíčové projekty a aktivity do dalších let. Akce si kladla za cíl napomoci k propojení zajímavých lidí. Byly představeny nové koncepty, projekty a inspirativní příběhy. Připraveny byly prezentace zajímavých českých firem, možnost otestovat zajímavé produkty a aktivity.
 
Významnou roli přitom hrála možnost poznat produkty v oblasti elektromobility, reprezentované kromě StreetScooteru i vozy BMW i3 a i8 a širokým sortimentem elektrokol, elektrokoloběžek a dalších zajímavostí včetně možnosti dobíjení. Mezi dalšími projekty zde byl předveden i plovoucí mikrobus Enjoy Sprinter.
 
Česká inovace neboli ČIN je skupina lidí přesvědčených, že inovace jsou cestou k lepšímu životu v České republice. Svými aktivitami, tedy konkrétními ČINy, se snaží přispívat k budování prostředí, které podporuje a inspiruje vznik inovací tak, aby se staly přirozenou součástí našeho života. Zároveň svou činností inovátory spojuje. Vytváří komunitu ČINovátorů a ekosystém partnerů pro výměnu zkušeností, vzájemnou inspiraci, hledání nových nápadů a talentů s cílem násobit a šířit vlnu inovační inspirace.