name | autoweek.cz

Aktuality

 • 31.08.2009 - Dacia Sandero Stepway – akční model za nízkou cenu

  Novinka automobilky Dacia, nedávno představená na autosalonu v Barceloně a v pařížském Atelieru Renault, rozšiřuje nabídku prodejně úspěšné modelové řady a nabízí ve svém segmentu doslova nepřekonatelný poměr ceny a užitné hodnoty.

   

   

 • autoweek.cz - Volkswagen představil třídveřové Polo

  26.08.2009 - Volkswagen představil třídveřové Polo

  Novinka VW bude mít oficiální premiéru na nadcházejícím autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem. Díky delším předním dveřím, novému designu bočních oken a dynamickým linkám sportovního C-sloupku připomíná automobil kupé.

 • autoweek.cz - Škoda poprvé zvěřejnila foto Superbu Combi

  25.08.2009 - Škoda poprvé zvěřejnila foto Superbu Combi

  Novinka mladoboleslavské automobilky se oficiálně představí 14.9. na koncernovém večeru VW v předvečer zahájení mezinárodního autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem.

 • autoweek.cz - Citroën DS3 – elegantní městský vůz

  25.08.2009 - Citroën DS3 – elegantní městský vůz

  Novinka francouzské automobilky je prvním vozem nekonformní řady DS, která se již samotným označením hlásí ke kreativitě a radikální technické koncepci značky Citroën.

 • autoweek.cz - Nový prezident Kia Motors Corporation

  24.08.2009 - Nový prezident Kia Motors Corporation

  Kia Motors Corporation jmenovala do funkce nového prezidenta. V čele korporace stanul Hyoung-Keun (Hank) Lee, který má za sebou od svého nástupu v roce 1977 více než třicetileté působení v rámci Hyundai-Kia Automotive Group.

   

   

 • autoweek.cz - GM opět dohání Toyotu

  10.08.2009 - GM opět dohání Toyotu

  Ač se to může zdát zvláštní, tak společnost General Motors navzdory všem problémům opět dotahuje Toyotu Motor v pozici největšího výrobce automobilů na světě. Toyota totiž vykázala ještě větší ztráty. Oba rivaly ale pozvolna dotahuje Volkswagen.


«    402 / 403    »