name | autoweek.cz

Auto archív

 • autoweek.cz - Historie Subaru Legacy - tradice a inovace

  11.10.2009 - Historie Subaru Legacy - tradice a inovace

  Subaru Legacy letos slaví dvacáté narozeniny. Během dosavadních čtyř generací u tohoto modelu Subaru postupně představilo jedinečné technologie, jako je stálý pohon všech kol (AWD) pro osobní vozy a motor s protiběžnými písty (tzv. boxer), které přispěly nejen ke zlepšení jízdních výkonů, ale i bezpečnosti a pohodlí, což jsou nezbytné podmínky příjemných zážitků při cestování.

 • autoweek.cz - Aston Martin – současná produkce

  05.10.2009 - Aston Martin – současná produkce

  Výrobní program britské značky Aston Martin je poměrně rozmanitý, zahrnuje několik modelových řad vybavených výhradně vidlicovými motory V8 a V12.

 • autoweek.cz - Auta, která dala Evropě nový směr

  22.08.2009 - Auta, která dala Evropě nový směr

  Od roku 1964 se vyhlašuje anketa o evropské Auto roku. Vítěze hlasování odborné poroty jsme vám už představili. Ne vždy to ale byly právě tyto vozy, které určovaly směr dalšího vývoje.
  Na přelomu 60. a 70. let se objevilo několik automobilů, které významným způsobem ovlivnily další vývoj a dodnes přežívají v očích pamětníků jako legendy, ač se nejvyššího ocenění v anketě Auto roku nedočkaly. Setkaly se ale s přízní kupujících, což je mnohem důležitější, než vítězství v hodnocení jakékoliv poroty.


«    12 / 12    »